Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2019
- Woonoppervlakte
- 192 m²
- Perceeloppervlakte
- 600 m²
- Inhoud
- 725 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Noordereiland 20 is een woonhuis in Arnhem, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 192 m², een perceel van 600 m² en 6 kamers. Het energielabel is APLUSPLUSPLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €456.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Noordereiland 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1.6 kmTreinstation
2 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
1.9 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
4.2 kmRestaurant
1.4 kmCafé
2.7 kmBibliotheek
2.9 kmBioscoop
7.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Schuytgraaf-Zuid is €456.000. Dat komt neer op circa €2.375 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNoordereiland 20 is een woonhuis van 192 m² in de wijk Schuytgraaf-Zuid. De buurt telt 2.102 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.118 inwoners per km².
Noordereiland 20 is een woonhuis in Schuytgraaf-Zuid, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Noordereiland 20 heeft 192 m² woonoppervlakte en 725 m³ inhoud. Het perceel is 600 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Schuytgraaf-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €456.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Noordereiland 20 heeft energielabel APLUSPLUSPLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Noordereiland 20 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Schuytgraaf-Zuid in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 5.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €456.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Noordereiland 20 in Schuytgraaf-Zuid bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Noordereiland 20: ziekenhuis op 4.2 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.9 km.