Streetview Laan van de Parachutisten 4 Arnhem

Laan van de Parachutisten 4, 6846 MJ Arnhem

290 m² Bouwjaar 2011 7 kamers 5 slaapkamers Label A

Laan van de Parachutisten 4 is een woonhuis in Arnhem, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 290 m², een perceel van 1002 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €458.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
290 m²
Perceeloppervlakte
1002 m²
Inhoud
1076 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Laan van de Parachutisten 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Laan van de Parachutisten 4

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
100.97 kWh/m²
Primaire fossiele energie
33.43 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
76.4%
CO₂-emissie
24.84 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Arnhem

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.5 km
Cultuur

Bioscoop

7.8 km

Buurtinformatie in Arnhem

6445 Inwoners
2240 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
2261 Woningvoorraad
€458.000 Gem. woningwaarde Schuytgraaf-Noord
68% Koopwoningen
3.149 Inwoners per km²

Locatie van Laan van de Parachutisten 4

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Laan van de Parachutisten 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Laan van de Parachutisten 4?

De gemiddelde woningwaarde in Schuytgraaf-Noord is €458.000. Dat komt neer op circa €1.579 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Laan van de Parachutisten 4 zich tot de wijk Schuytgraaf-Noord?

Laan van de Parachutisten 4 is een woonhuis van 290 m² in de wijk Schuytgraaf-Noord. De buurt telt 2.261 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.149 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Laan van de Parachutisten 4?

Laan van de Parachutisten 4 is een woonhuis in Schuytgraaf-Noord, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Laan van de Parachutisten 4 vergeleken met de buurt?

Laan van de Parachutisten 4 heeft 290 m² woonoppervlakte en 1076 m³ inhoud. Het perceel is 1002 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Schuytgraaf-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €458.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Laan van de Parachutisten 4 en wat betekent dat?

Laan van de Parachutisten 4 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-05-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.84 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Laan van de Parachutisten 4?

Laan van de Parachutisten 4 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Schuytgraaf-Noord?

De wijk Schuytgraaf-Noord in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 6.445 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €458.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schuytgraaf-Noord?