2-onder-1-kapwoning Ruimtevaart 15 Arnhem

Ruimtevaart 15, 6846 LH Arnhem

136 m² Bouwjaar 2009 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Ruimtevaart 15 is een 2-onder-1-kapwoning in Arnhem, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m², een perceel van 230 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €458.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
136 m²
Perceeloppervlakte
230 m²
Inhoud
564 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€440.000 tot €540.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Ruimtevaart 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ruimtevaart 15

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Arnhem

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.5 km
Cultuur

Bioscoop

7.8 km

Buurtinformatie in Arnhem

6445 Inwoners
2240 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
2261 Woningvoorraad
€458.000 Gem. woningwaarde Schuytgraaf-Noord
68% Koopwoningen
3.149 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ruimtevaart 15

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Ruimtevaart 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Ruimtevaart 15?

De prijsindicatie voor Ruimtevaart 15 ligt rond €440.000 tot €540.000. De gemiddelde woningwaarde in Schuytgraaf-Noord is €458.000. Dat komt neer op circa €3.368 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ruimtevaart 15 zich tot de wijk Schuytgraaf-Noord?

Ruimtevaart 15 is een 2-onder-1-kapwoning van 136 m² in de wijk Schuytgraaf-Noord. De buurt telt 2.261 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.149 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ruimtevaart 15?

Ruimtevaart 15 is een 2-onder-1-kapwoning in Schuytgraaf-Noord, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Ruimtevaart 15 vergeleken met de buurt?

Ruimtevaart 15 heeft 136 m² woonoppervlakte en 564 m³ inhoud. Het perceel is 230 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Schuytgraaf-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €458.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ruimtevaart 15 en wat betekent dat?

Ruimtevaart 15 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-06-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ruimtevaart 15?

Ruimtevaart 15 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Schuytgraaf-Noord?

De wijk Schuytgraaf-Noord in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 6.445 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €458.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schuytgraaf-Noord?

Vanuit Ruimtevaart 15 in Schuytgraaf-Noord bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1 km, huisarts op 2 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2.1 km.