Eengezinswoning, vrijstaande woning Pachterwaard 43 Arnhem

Pachterwaard 43, 6846 ES Arnhem

150 m² Bouwjaar 2008 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Pachterwaard 43 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Arnhem, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €456.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
150 m²
Inhoud
490 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Laatst bekende transactie
Periode 2016 tot 2020
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Pachterwaard 43

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pachterwaard 43

Tuin
Ja (60.0 m²)

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

7.9 km

Buurtinformatie in Arnhem

5775 Inwoners
2025 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
2102 Woningvoorraad
€456.000 Gem. woningwaarde Schuytgraaf-Zuid
72% Koopwoningen
4.118 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pachterwaard 43

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Pachterwaard 43

Wat is de geschatte woningwaarde van Pachterwaard 43?

De prijsindicatie voor Pachterwaard 43 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Schuytgraaf-Zuid is €456.000. Dat komt neer op circa €3.040 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pachterwaard 43 zich tot de wijk Schuytgraaf-Zuid?

Pachterwaard 43 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 150 m² in de wijk Schuytgraaf-Zuid. De buurt telt 2.102 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.118 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pachterwaard 43?

Pachterwaard 43 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Schuytgraaf-Zuid, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Pachterwaard 43 vergeleken met de buurt?

Pachterwaard 43 heeft 150 m² woonoppervlakte en 490 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Schuytgraaf-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €456.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pachterwaard 43 en wat betekent dat?

Pachterwaard 43 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-12-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pachterwaard 43?

Pachterwaard 43 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 60 m².

Hoe is de woningmarkt in Schuytgraaf-Zuid?

De wijk Schuytgraaf-Zuid in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 5.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €456.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schuytgraaf-Zuid?

Vanuit Pachterwaard 43 in Schuytgraaf-Zuid bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.3 km.