Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2004
- Woonoppervlakte
- 225 m²
- Perceeloppervlakte
- 194 m²
- Inhoud
- 780 m³
- Kamers
- 11
- Slaapkamers
- 7
Landbouwerserf 7 is een woonhuis in Arnhem, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 225 m², een perceel van 194 m² en 11 kamers. Het energielabel is APLUSPLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €456.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Landbouwerserf 7
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1.6 kmTreinstation
2 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
1.9 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
4.2 kmRestaurant
1.4 kmCafé
2.7 kmBibliotheek
2.9 kmBioscoop
7.9 kmDe prijsindicatie voor Landbouwerserf 7 ligt rond €335.000 tot €385.000. De gemiddelde woningwaarde in Schuytgraaf-Zuid is €456.000. Dat komt neer op circa €2.027 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLandbouwerserf 7 is een woonhuis van 225 m² in de wijk Schuytgraaf-Zuid. De buurt telt 2.102 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.118 inwoners per km².
Landbouwerserf 7 is een woonhuis in Schuytgraaf-Zuid, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Landbouwerserf 7 heeft 225 m² woonoppervlakte en 780 m³ inhoud. Het perceel is 194 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Schuytgraaf-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €456.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Landbouwerserf 7 heeft energielabel APLUSPLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Landbouwerserf 7 heeft 11 kamers waarvan 7 slaapkamers.
De wijk Schuytgraaf-Zuid in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 5.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €456.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Landbouwerserf 7 in Schuytgraaf-Zuid bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Landbouwerserf 7: ziekenhuis op 4.2 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.9 km.