Eindwoning Geertruidenbergpad 17 Arnhem

Geertruidenbergpad 17, 6844 DL Arnhem

103 m² Bouwjaar 1983 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Geertruidenbergpad 17 is een eindwoning in Arnhem, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m², een perceel van 133 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €280.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
103 m²
Perceeloppervlakte
133 m²
Inhoud
361 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€355.000 tot €405.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Geertruidenbergpad 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Geertruidenbergpad 17

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
121.08 kWh/m²
Primaire fossiele energie
155.17 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
22.8%
CO₂-emissie
26.34 kg/m²

Tuin
Ja (36.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

6.5 km

Buurtinformatie in Arnhem

5865 Inwoners
2745 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2708 Woningvoorraad
€280.000 Gem. woningwaarde De Laar-West
62% Koopwoningen
5.484 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Geertruidenbergpad 17

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Geertruidenbergpad 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Geertruidenbergpad 17?

De prijsindicatie voor Geertruidenbergpad 17 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in De Laar-West is €280.000. Dat komt neer op circa €2.718 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Geertruidenbergpad 17 zich tot de wijk De Laar-West?

Geertruidenbergpad 17 is een eindwoning van 103 m² in de wijk De Laar-West. De buurt telt 2.708 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.484 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Geertruidenbergpad 17?

Geertruidenbergpad 17 is een eindwoning in De Laar-West, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Geertruidenbergpad 17 vergeleken met de buurt?

Geertruidenbergpad 17 heeft 103 m² woonoppervlakte en 361 m³ inhoud. Het perceel is 133 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In De Laar-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €280.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Geertruidenbergpad 17 en wat betekent dat?

Geertruidenbergpad 17 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-10-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.34 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Geertruidenbergpad 17?

Geertruidenbergpad 17 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 36 m².

Hoe is de woningmarkt in De Laar-West?

De wijk De Laar-West in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 5.865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €280.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Laar-West?

Vanuit Geertruidenbergpad 17 in De Laar-West bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.5 km.