Straatbeeld van Eindhovensingel 11 in Arnhem

Eindhovensingel 11, 6844 CA Arnhem

173 m² Bouwjaar 1979 Label C

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Eindhovensingel 11 is een twee-onder-een-kapwoning in Arnhem, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 173 m² en een perceel van 558 m². Het energielabel is C.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
173 m²
Perceeloppervlakte
558 m²
Inhoud
573 m³
Laatst bekende transactie
Periode 2016 tot 2019

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Eindhovensingel 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eindhovensingel 11

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in De Laar-West

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,7 km
Dagelijks

Supermarkt

0,8 km
Gezondheid

Huisarts

0,7 km
Vervoer

Treinstation

1,5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2,5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1,5 km
Gezondheid

Apotheek

0,8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4,4 km
Horeca

Restaurant

1,2 km
Horeca

Café

0,6 km
Cultuur

Bibliotheek

0,7 km
Cultuur

Bioscoop

6,5 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor De Laar-West

Eindhovensingel 11 ligt in de buurt De Laar-West in Arnhem. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 5.880 inwoners en 2.709 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 62% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 310.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,8 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool en 0,7 km tot een huisarts.

5880 Inwoners
2745 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2709 Woningvoorraad
€310.000 Gem. WOZ-waarde De Laar-West
62% Koopwoningen
5.498 Inwoners per km²

Locatie van Eindhovensingel 11

Officiële bekendmakingen rond Eindhovensingel 11

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· andere beschikking · 93 meter

Gemeente Arnhem - besluit oneigenlijk gebruik openbare grond, mini provisorium en materiaal container, Eindhovensingel 21A

Bekijk officiële bekendmaking →

· andere vergunning · 93 meter

Gemeente Arnhem - aanvraag oneigenlijk gebruik openbare grond, mini provisorium en materiaal container, Eindhovensingel 21A

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Arnhem. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Eindhovensingel 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Eindhovensingel 11?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt De Laar-West €310.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eindhovensingel 11 zich tot de CBS-buurt De Laar-West?

Eindhovensingel 11 is een twee-onder-een-kapwoning van 173 m² in de CBS-buurt De Laar-West. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.709 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 5.498 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eindhovensingel 11?

Eindhovensingel 11 is een twee-onder-een-kapwoning in De Laar-West, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Eindhovensingel 11 vergeleken met de buurt?

Eindhovensingel 11 heeft 173 m² woonoppervlakte en 573 m³ inhoud. Het perceel is 558 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt De Laar-West €310.000.

Wat is het energielabel van Eindhovensingel 11 en wat betekent dat?

Eindhovensingel 11 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-08-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0.00 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in De Laar-West?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt De Laar-West in Arnhem (Gelderland) 5.880 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €310.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt De Laar-West?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Laar-West in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,8 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool, 0,7 km tot een huisarts, 1,5 km tot een treinstation, 2,5 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt De Laar-West?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Laar-West in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 4,4 km tot een ziekenhuis, 0,8 km tot een apotheek, 0,7 km tot een kinderdagverblijf, 1,5 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt De Laar-West?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Laar-West in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,2 km tot een restaurant, 0,6 km tot een café.

Wat is de verkoopgeschiedenis van Eindhovensingel 11?

Eindhovensingel 11 is verkocht in de periode 2016 tot 2019. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt De Laar-West €310.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Eindhovensingel 11?

Een woningrapport voor Eindhovensingel 11 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond De Laar-West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1979, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Arnhem presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars