Eengezinswoning, tussenwoning Alkmaarsingel 166 Arnhem

Alkmaarsingel 166, 6843 WN Arnhem

108 m² Bouwjaar 1987 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Alkmaarsingel 166 is een eengezinswoning, tussenwoning in Arnhem, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m², een perceel van 139 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €326.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
108 m²
Perceeloppervlakte
139 m²
Inhoud
360 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€315.000 tot €365.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Alkmaarsingel 166

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Alkmaarsingel 166

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
105.53 kWh/m²
Primaire fossiele energie
180.17 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.5 kg/m²

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Arnhem

2830 Inwoners
1230 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1209 Woningvoorraad
€326.000 Gem. woningwaarde Elderhof
89% Koopwoningen
3.684 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Alkmaarsingel 166

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Alkmaarsingel 166

Wat is de geschatte woningwaarde van Alkmaarsingel 166?

De prijsindicatie voor Alkmaarsingel 166 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Elderhof is €326.000. Dat komt neer op circa €3.019 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Alkmaarsingel 166 zich tot de wijk Elderhof?

Alkmaarsingel 166 is een eengezinswoning, tussenwoning van 108 m² in de wijk Elderhof. De buurt telt 1.209 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.684 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Alkmaarsingel 166?

Alkmaarsingel 166 is een eengezinswoning, tussenwoning in Elderhof, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Alkmaarsingel 166 vergeleken met de buurt?

Alkmaarsingel 166 heeft 108 m² woonoppervlakte en 360 m³ inhoud. Het perceel is 139 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Elderhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €326.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Alkmaarsingel 166 en wat betekent dat?

Alkmaarsingel 166 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-11-23. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.5 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Alkmaarsingel 166?

Alkmaarsingel 166 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Elderhof?

De wijk Elderhof in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 2.830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €326.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Elderhof?

Vanuit Alkmaarsingel 166 in Elderhof bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2.8 km.