Streetview Aalsmeerhof 32 Arnhem

Aalsmeerhof 32, 6843 VZ Arnhem

158 m² Bouwjaar 1988

Aalsmeerhof 32 is een woonhuis in Arnhem, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 158 m² en een perceel van 227 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €326.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
158 m²
Perceeloppervlakte
227 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Aalsmeerhof 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Arnhem

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Arnhem

2830 Inwoners
1230 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1209 Woningvoorraad
€326.000 Gem. woningwaarde Elderhof
89% Koopwoningen
3.684 Inwoners per km²

Locatie van Aalsmeerhof 32

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Aalsmeerhof 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Aalsmeerhof 32?

De prijsindicatie voor Aalsmeerhof 32 ligt rond €235.000 tot €285.000. De gemiddelde woningwaarde in Elderhof is €326.000. Dat komt neer op circa €2.063 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Aalsmeerhof 32 zich tot de wijk Elderhof?

Aalsmeerhof 32 is een woonhuis van 158 m² in de wijk Elderhof. De buurt telt 1.209 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.684 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Aalsmeerhof 32?

Aalsmeerhof 32 is een woonhuis in Elderhof, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Aalsmeerhof 32 vergeleken met de buurt?

Aalsmeerhof 32 heeft 158 m² woonoppervlakte. Het perceel is 227 m². In Elderhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €326.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Elderhof?

De wijk Elderhof in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 2.830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €326.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Elderhof?

Vanuit Aalsmeerhof 32 in Elderhof bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Elderhof?

Zorg en onderwijs in de buurt van Aalsmeerhof 32: ziekenhuis op 2.9 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 1.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Elderhof?

Recreatie nabij Elderhof: restaurant (0.7 km), cafe (1.9 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Aalsmeerhof 32?

De prijsindicatie ligt rond €235.000 tot €285.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Elderhof is €326.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.