Woonboerderij, 2-onder-1-kapwoning Elderhofseweg 28 Arnhem

Elderhofseweg 28, 6843 NT Arnhem

250 m² Bouwjaar 1900 8 kamers 4 slaapkamers Label G

Elderhofseweg 28 is een woonboerderij, 2-onder-1-kapwoning in Arnhem, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 250 m², een perceel van 1895 m² en 8 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €326.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Woonboerderij, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
250 m²
Perceeloppervlakte
1895 m²
Inhoud
750 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€540.000 tot €640.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
Aan park, in woonwijk, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Elderhofseweg 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Elderhofseweg 28

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Arnhem

2830 Inwoners
1230 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1209 Woningvoorraad
€326.000 Gem. woningwaarde Elderhof
89% Koopwoningen
3.684 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Elderhofseweg 28

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Elderhofseweg 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Elderhofseweg 28?

De prijsindicatie voor Elderhofseweg 28 ligt rond €540.000 tot €640.000. De gemiddelde woningwaarde in Elderhof is €326.000. Dat komt neer op circa €1.304 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Elderhofseweg 28 zich tot de wijk Elderhof?

Elderhofseweg 28 is een woonboerderij, 2-onder-1-kapwoning van 250 m² in de wijk Elderhof. De buurt telt 1.209 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.684 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Elderhofseweg 28?

Elderhofseweg 28 is een woonboerderij, 2-onder-1-kapwoning in Elderhof, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Elderhofseweg 28 vergeleken met de buurt?

Elderhofseweg 28 heeft 250 m² woonoppervlakte en 750 m³ inhoud. Het perceel is 1895 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Elderhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €326.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Elderhofseweg 28 en wat betekent dat?

Elderhofseweg 28 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Elderhofseweg 28?

Elderhofseweg 28 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Elderhof?

De wijk Elderhof in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 2.830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €326.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Elderhof?

Vanuit Elderhofseweg 28 in Elderhof bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2.8 km.