Tussenwoning Alblasserdamstraat 23 Arnhem

Alblasserdamstraat 23, 6843 NG Arnhem

136 m² Bouwjaar 1973 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Alblasserdamstraat 23 is een tussenwoning in Arnhem, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m², een perceel van 171 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €252.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
136 m²
Perceeloppervlakte
171 m²
Inhoud
528 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€330.000 tot €380.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
overlooking_park, on_quiet_road, sheltered_position, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Alblasserdamstraat 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Alblasserdamstraat 23

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
139.74 kWh/m²
Primaire fossiele energie
227.72 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.23 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Arnhem

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Arnhem

3680 Inwoners
1885 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1876 Woningvoorraad
€252.000 Gem. woningwaarde Elderveld-Zuid
50% Koopwoningen
5.003 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Alblasserdamstraat 23

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Alblasserdamstraat 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Alblasserdamstraat 23?

De prijsindicatie voor Alblasserdamstraat 23 ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in Elderveld-Zuid is €252.000. Dat komt neer op circa €1.853 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Alblasserdamstraat 23 zich tot de wijk Elderveld-Zuid?

Alblasserdamstraat 23 is een tussenwoning van 136 m² in de wijk Elderveld-Zuid. De buurt telt 1.876 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.003 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Alblasserdamstraat 23?

Alblasserdamstraat 23 is een tussenwoning in Elderveld-Zuid, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Alblasserdamstraat 23 vergeleken met de buurt?

Alblasserdamstraat 23 heeft 136 m² woonoppervlakte en 528 m³ inhoud. Het perceel is 171 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Elderveld-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €252.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Alblasserdamstraat 23 en wat betekent dat?

Alblasserdamstraat 23 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-02-20. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.23 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Alblasserdamstraat 23?

Alblasserdamstraat 23 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Elderveld-Zuid?

De wijk Elderveld-Zuid in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 3.680 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €252.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Elderveld-Zuid?

Vanuit Alblasserdamstraat 23 in Elderveld-Zuid bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 2.3 km.