Streetview Medemblikhof 56 Arnhem

Medemblikhof 56, 6843 BT Arnhem

192 m² Bouwjaar 1979 Label C

Medemblikhof 56 is een woonhuis in Arnhem, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 192 m² en een perceel van 353 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €326.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
192 m²
Perceeloppervlakte
353 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Medemblikhof 56

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Medemblikhof 56

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
132.68 kWh/m²
Primaire fossiele energie
205.64 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.23 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Arnhem

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Arnhem

2830 Inwoners
1230 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1209 Woningvoorraad
€326.000 Gem. woningwaarde Elderhof
89% Koopwoningen
3.684 Inwoners per km²

Locatie van Medemblikhof 56

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Medemblikhof 56

Wat is de geschatte woningwaarde van Medemblikhof 56?

De prijsindicatie voor Medemblikhof 56 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Elderhof is €326.000. Dat komt neer op circa €1.698 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Medemblikhof 56 zich tot de wijk Elderhof?

Medemblikhof 56 is een woonhuis van 192 m² in de wijk Elderhof. De buurt telt 1.209 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.684 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Medemblikhof 56?

Medemblikhof 56 is een woonhuis in Elderhof, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Medemblikhof 56 vergeleken met de buurt?

Medemblikhof 56 heeft 192 m² woonoppervlakte. Het perceel is 353 m². In Elderhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €326.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Medemblikhof 56 en wat betekent dat?

Medemblikhof 56 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-07-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.23 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Elderhof?

De wijk Elderhof in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 2.830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €326.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Elderhof?

Vanuit Medemblikhof 56 in Elderhof bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Elderhof?

Zorg en onderwijs in de buurt van Medemblikhof 56: ziekenhuis op 2.9 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 1.8 km.