Streetview Cantatestraat 18 Arnhem

Cantatestraat 18, 6842 DG Arnhem

180 m² Bouwjaar 2015

Cantatestraat 18 is een woonhuis in Arnhem, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 m² en een perceel van 514 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €422.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2015
Woonoppervlakte
180 m²
Perceeloppervlakte
514 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Cantatestraat 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Arnhem

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Arnhem

2905 Inwoners
1085 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1113 Woningvoorraad
€422.000 Gem. woningwaarde Elden
64% Koopwoningen
1.606 Inwoners per km²

Locatie van Cantatestraat 18

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Cantatestraat 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Cantatestraat 18?

De gemiddelde woningwaarde in Elden is €422.000. Dat komt neer op circa €2.344 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Cantatestraat 18 zich tot de wijk Elden?

Cantatestraat 18 is een woonhuis van 180 m² in de wijk Elden. De buurt telt 1.113 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.606 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Cantatestraat 18?

Cantatestraat 18 is een woonhuis in Elden, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Cantatestraat 18 vergeleken met de buurt?

Cantatestraat 18 heeft 180 m² woonoppervlakte. Het perceel is 514 m². In Elden ligt de gemiddelde woningwaarde op €422.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Elden?

De wijk Elden in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 2.905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €422.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Elden?

Vanuit Cantatestraat 18 in Elden bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Elden?

Zorg en onderwijs in de buurt van Cantatestraat 18: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 2.3 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Elden?

Recreatie nabij Elden: restaurant (0.5 km), cafe (0.5 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Cantatestraat 18?

Een woningrapport voor Cantatestraat 18 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Elden. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2015, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.