Eengezinswoning, halfvrijstaande woning Allegrolaan 33 Arnhem

Allegrolaan 33, 6842 DD Arnhem

139 m² Bouwjaar 2015 6 kamers 4 slaapkamers Label A+

Allegrolaan 33 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Arnhem, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m², een perceel van 225 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €422.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2015
Woonoppervlakte
139 m²
Perceeloppervlakte
225 m²
Inhoud
532 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€615.000 tot €715.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Allegrolaan 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Allegrolaan 33

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
85.98 kWh/m²
Primaire fossiele energie
84.21 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
37%
CO₂-emissie
13.03 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (82.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Arnhem

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Arnhem

2905 Inwoners
1085 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1113 Woningvoorraad
€422.000 Gem. woningwaarde Elden
64% Koopwoningen
1.606 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Allegrolaan 33

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Allegrolaan 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Allegrolaan 33?

De prijsindicatie voor Allegrolaan 33 ligt rond €615.000 tot €715.000. De gemiddelde woningwaarde in Elden is €422.000. Dat komt neer op circa €3.036 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Allegrolaan 33 zich tot de wijk Elden?

Allegrolaan 33 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning van 139 m² in de wijk Elden. De buurt telt 1.113 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.606 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Allegrolaan 33?

Allegrolaan 33 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Elden, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Allegrolaan 33 vergeleken met de buurt?

Allegrolaan 33 heeft 139 m² woonoppervlakte en 532 m³ inhoud. Het perceel is 225 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Elden ligt de gemiddelde woningwaarde op €422.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Allegrolaan 33 en wat betekent dat?

Allegrolaan 33 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-10-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 13.03 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Allegrolaan 33?

Allegrolaan 33 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 82 m².

Hoe is de woningmarkt in Elden?

De wijk Elden in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 2.905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €422.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Elden?

Vanuit Allegrolaan 33 in Elden bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.5 km.