Hoekwoning Dokter H.J. Jagerstraat 9 Arnhem

Dokter H.J. Jagerstraat 9, 6842 BW Arnhem

98 m² Bouwjaar 1988 6 kamers 3 slaapkamers Label B

Dokter H.J. Jagerstraat 9 is een hoekwoning in Arnhem, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m², een perceel van 183 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €422.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
98 m²
Perceeloppervlakte
183 m²
Inhoud
369 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€265.000 tot €315.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Dokter H.J. Jagerstraat 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dokter H.J. Jagerstraat 9

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
128.86 kWh/m²
Primaire fossiele energie
185.56 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.98 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Arnhem

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Arnhem

2905 Inwoners
1085 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1113 Woningvoorraad
€422.000 Gem. woningwaarde Elden
64% Koopwoningen
1.606 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dokter H.J. Jagerstraat 9

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Dokter H.J. Jagerstraat 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Dokter H.J. Jagerstraat 9?

De prijsindicatie voor Dokter H.J. Jagerstraat 9 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Elden is €422.000. Dat komt neer op circa €4.306 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dokter H.J. Jagerstraat 9 zich tot de wijk Elden?

Dokter H.J. Jagerstraat 9 is een hoekwoning van 98 m² in de wijk Elden. De buurt telt 1.113 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.606 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dokter H.J. Jagerstraat 9?

Dokter H.J. Jagerstraat 9 is een hoekwoning in Elden, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Dokter H.J. Jagerstraat 9 vergeleken met de buurt?

Dokter H.J. Jagerstraat 9 heeft 98 m² woonoppervlakte en 369 m³ inhoud. Het perceel is 183 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Elden ligt de gemiddelde woningwaarde op €422.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dokter H.J. Jagerstraat 9 en wat betekent dat?

Dokter H.J. Jagerstraat 9 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-09-28. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.98 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dokter H.J. Jagerstraat 9?

Dokter H.J. Jagerstraat 9 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Elden?

De wijk Elden in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 2.905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €422.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Elden?

Vanuit Dokter H.J. Jagerstraat 9 in Elden bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.5 km.