Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1972
- Woonoppervlakte
- 212 m²
- Perceeloppervlakte
- 852 m²
Westerveldsestraat 10 is een woonhuis in Arnhem, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 212 m² en een perceel van 852 m². Het energielabel is NOTNEEDED. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €422.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Westerveldsestraat 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1.8 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
2.3 kmZiekenhuis
1.9 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
4.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Elden is €422.000. Dat komt neer op circa €1.991 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWesterveldsestraat 10 is een woonhuis van 212 m² in de wijk Elden. De buurt telt 1.113 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.606 inwoners per km².
Westerveldsestraat 10 is een woonhuis in Elden, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Westerveldsestraat 10 heeft 212 m² woonoppervlakte. Het perceel is 852 m². In Elden ligt de gemiddelde woningwaarde op €422.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Westerveldsestraat 10 heeft energielabel NOTNEEDED. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
De wijk Elden in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 2.905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €422.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Westerveldsestraat 10 in Elden bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Westerveldsestraat 10: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 2.3 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.7 km.
Recreatie nabij Elden: restaurant (0.5 km), cafe (0.5 km).
Een woningrapport voor Westerveldsestraat 10 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Elden. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1972, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.