2-onder-1-kapwoning Wessel Couzijnhof 33 Arnhem

Wessel Couzijnhof 33, 6836 WC Arnhem

157 m² Bouwjaar 2005 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Wessel Couzijnhof 33 is een 2-onder-1-kapwoning in Arnhem, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m², een perceel van 788 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €362.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
157 m²
Perceeloppervlakte
788 m²
Inhoud
560 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€620.000 tot €720.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Wessel Couzijnhof 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wessel Couzijnhof 33

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
98.99 kWh/m²
Primaire fossiele energie
133.36 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
25.34 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Arnhem

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

3.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

6.8 km

Buurtinformatie in Arnhem

3090 Inwoners
1210 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1143 Woningvoorraad
€362.000 Gem. woningwaarde Rijkerswoerd-Oost
87% Koopwoningen
2.748 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wessel Couzijnhof 33

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Wessel Couzijnhof 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Wessel Couzijnhof 33?

De prijsindicatie voor Wessel Couzijnhof 33 ligt rond €620.000 tot €720.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijkerswoerd-Oost is €362.000. Dat komt neer op circa €2.306 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wessel Couzijnhof 33 zich tot de wijk Rijkerswoerd-Oost?

Wessel Couzijnhof 33 is een 2-onder-1-kapwoning van 157 m² in de wijk Rijkerswoerd-Oost. De buurt telt 1.143 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.748 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wessel Couzijnhof 33?

Wessel Couzijnhof 33 is een 2-onder-1-kapwoning in Rijkerswoerd-Oost, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Wessel Couzijnhof 33 vergeleken met de buurt?

Wessel Couzijnhof 33 heeft 157 m² woonoppervlakte en 560 m³ inhoud. Het perceel is 788 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Rijkerswoerd-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €362.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wessel Couzijnhof 33 en wat betekent dat?

Wessel Couzijnhof 33 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-07-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.34 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wessel Couzijnhof 33?

Wessel Couzijnhof 33 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Rijkerswoerd-Oost?

De wijk Rijkerswoerd-Oost in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 3.090 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €362.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijkerswoerd-Oost?