Streetview Wessel Couzijnhof 29 Arnhem

Wessel Couzijnhof 29, 6836 WC Arnhem

169 m² Bouwjaar 2005 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Wessel Couzijnhof 29 is een woonhuis in Arnhem, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 169 m², een perceel van 425 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €362.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
169 m²
Perceeloppervlakte
425 m²
Inhoud
574 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Wessel Couzijnhof 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wessel Couzijnhof 29

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
136.65 kWh/m²
Primaire fossiele energie
210.39 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.82 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Arnhem

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

3.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

6.8 km

Buurtinformatie in Arnhem

3090 Inwoners
1210 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1143 Woningvoorraad
€362.000 Gem. woningwaarde Rijkerswoerd-Oost
87% Koopwoningen
2.748 Inwoners per km²

Locatie van Wessel Couzijnhof 29

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Wessel Couzijnhof 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Wessel Couzijnhof 29?

De gemiddelde woningwaarde in Rijkerswoerd-Oost is €362.000. Dat komt neer op circa €2.142 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wessel Couzijnhof 29 zich tot de wijk Rijkerswoerd-Oost?

Wessel Couzijnhof 29 is een woonhuis van 169 m² in de wijk Rijkerswoerd-Oost. De buurt telt 1.143 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.748 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wessel Couzijnhof 29?

Wessel Couzijnhof 29 is een woonhuis in Rijkerswoerd-Oost, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Wessel Couzijnhof 29 vergeleken met de buurt?

Wessel Couzijnhof 29 heeft 169 m² woonoppervlakte en 574 m³ inhoud. Het perceel is 425 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 56 m² per kamer. In Rijkerswoerd-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €362.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wessel Couzijnhof 29 en wat betekent dat?

Wessel Couzijnhof 29 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-12-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.82 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wessel Couzijnhof 29?

Wessel Couzijnhof 29 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rijkerswoerd-Oost?

De wijk Rijkerswoerd-Oost in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 3.090 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €362.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijkerswoerd-Oost?

Vanuit Wessel Couzijnhof 29 in Rijkerswoerd-Oost bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 2.8 km.