Streetview Simon Vestdijksingel 4 Arnhem

Simon Vestdijksingel 4, 6836 VC Arnhem

122 m² Bouwjaar 1999 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Simon Vestdijksingel 4 is een woonhuis in Arnhem, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m², een perceel van 148 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €362.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
122 m²
Perceeloppervlakte
148 m²
Inhoud
499 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Simon Vestdijksingel 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Simon Vestdijksingel 4

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Arnhem

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

3.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

6.8 km

Buurtinformatie in Arnhem

3090 Inwoners
1210 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1143 Woningvoorraad
€362.000 Gem. woningwaarde Rijkerswoerd-Oost
87% Koopwoningen
2.748 Inwoners per km²

Locatie van Simon Vestdijksingel 4

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Simon Vestdijksingel 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Simon Vestdijksingel 4?

De prijsindicatie voor Simon Vestdijksingel 4 ligt rond €200.000 tot €250.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijkerswoerd-Oost is €362.000. Dat komt neer op circa €2.967 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Simon Vestdijksingel 4 zich tot de wijk Rijkerswoerd-Oost?

Simon Vestdijksingel 4 is een woonhuis van 122 m² in de wijk Rijkerswoerd-Oost. De buurt telt 1.143 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.748 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Simon Vestdijksingel 4?

Simon Vestdijksingel 4 is een woonhuis in Rijkerswoerd-Oost, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Simon Vestdijksingel 4 vergeleken met de buurt?

Simon Vestdijksingel 4 heeft 122 m² woonoppervlakte en 499 m³ inhoud. Het perceel is 148 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Rijkerswoerd-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €362.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Simon Vestdijksingel 4 en wat betekent dat?

Simon Vestdijksingel 4 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-03-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Simon Vestdijksingel 4?

Simon Vestdijksingel 4 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rijkerswoerd-Oost?

De wijk Rijkerswoerd-Oost in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 3.090 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €362.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijkerswoerd-Oost?