Streetview Mr. Jacob Anton Schorerstraat 9 Arnhem

Mr. Jacob Anton Schorerstraat 9, 6836 HJ Arnhem

165 m² Bouwjaar 1995

Mr. Jacob Anton Schorerstraat 9 is een woonhuis in Arnhem, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 165 m² en een perceel van 215 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €310.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
165 m²
Perceeloppervlakte
215 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Mr. Jacob Anton Schorerstraat 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Arnhem

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Arnhem

4500 Inwoners
2100 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2028 Woningvoorraad
€310.000 Gem. woningwaarde Rijkerswoerd-West
54% Koopwoningen
3.597 Inwoners per km²

Locatie van Mr. Jacob Anton Schorerstraat 9

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Mr. Jacob Anton Schorerstraat 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Mr. Jacob Anton Schorerstraat 9?

De gemiddelde woningwaarde in Rijkerswoerd-West is €310.000. Dat komt neer op circa €1.879 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mr. Jacob Anton Schorerstraat 9 zich tot de wijk Rijkerswoerd-West?

Mr. Jacob Anton Schorerstraat 9 is een woonhuis van 165 m² in de wijk Rijkerswoerd-West. De buurt telt 2.028 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.597 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mr. Jacob Anton Schorerstraat 9?

Mr. Jacob Anton Schorerstraat 9 is een woonhuis in Rijkerswoerd-West, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Mr. Jacob Anton Schorerstraat 9 vergeleken met de buurt?

Mr. Jacob Anton Schorerstraat 9 heeft 165 m² woonoppervlakte. Het perceel is 215 m². In Rijkerswoerd-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €310.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Rijkerswoerd-West?

De wijk Rijkerswoerd-West in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 4.500 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €310.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijkerswoerd-West?

Vanuit Mr. Jacob Anton Schorerstraat 9 in Rijkerswoerd-West bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Rijkerswoerd-West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Mr. Jacob Anton Schorerstraat 9: ziekenhuis op 0.8 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Rijkerswoerd-West?