Eengezinswoning, geschakelde woning Mr. Jacob Anton Schorerstraat 6 Arnhem

Mr. Jacob Anton Schorerstraat 6, 6836 HJ Arnhem

101 m² Bouwjaar 1995 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Mr. Jacob Anton Schorerstraat 6 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Arnhem, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m², een perceel van 147 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €310.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
101 m²
Perceeloppervlakte
147 m²
Inhoud
356 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€350.000 tot €400.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Lessenaardak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Mr. Jacob Anton Schorerstraat 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mr. Jacob Anton Schorerstraat 6

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
95.9 kWh/m²
Primaire fossiele energie
116.46 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
26.3%
CO₂-emissie
19.85 kg/m²

Tuin
Ja (48.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Arnhem

4500 Inwoners
2100 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2028 Woningvoorraad
€310.000 Gem. woningwaarde Rijkerswoerd-West
54% Koopwoningen
3.597 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Mr. Jacob Anton Schorerstraat 6

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Mr. Jacob Anton Schorerstraat 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Mr. Jacob Anton Schorerstraat 6?

De prijsindicatie voor Mr. Jacob Anton Schorerstraat 6 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijkerswoerd-West is €310.000. Dat komt neer op circa €3.069 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mr. Jacob Anton Schorerstraat 6 zich tot de wijk Rijkerswoerd-West?

Mr. Jacob Anton Schorerstraat 6 is een eengezinswoning, geschakelde woning van 101 m² in de wijk Rijkerswoerd-West. De buurt telt 2.028 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.597 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mr. Jacob Anton Schorerstraat 6?

Mr. Jacob Anton Schorerstraat 6 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Rijkerswoerd-West, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Mr. Jacob Anton Schorerstraat 6 vergeleken met de buurt?

Mr. Jacob Anton Schorerstraat 6 heeft 101 m² woonoppervlakte en 356 m³ inhoud. Het perceel is 147 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Rijkerswoerd-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €310.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mr. Jacob Anton Schorerstraat 6 en wat betekent dat?

Mr. Jacob Anton Schorerstraat 6 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-08-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.85 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mr. Jacob Anton Schorerstraat 6?

Mr. Jacob Anton Schorerstraat 6 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 48 m².

Hoe is de woningmarkt in Rijkerswoerd-West?

De wijk Rijkerswoerd-West in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 4.500 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €310.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.