Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2019
- Woonoppervlakte
- 243 m²
- Perceeloppervlakte
- 2162 m²
- Inhoud
- 945 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Rijkerswoerdsestraat 17 is een woonhuis in Arnhem, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 243 m², een perceel van 2162 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €310.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rijkerswoerdsestraat 17
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
3.3 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
0.8 kmRestaurant
1.4 kmCafé
2.5 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
5.8 kmDe prijsindicatie voor Rijkerswoerdsestraat 17 ligt rond €335.000 tot €385.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijkerswoerd-West is €310.000. Dat komt neer op circa €1.276 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRijkerswoerdsestraat 17 is een woonhuis van 243 m² in de wijk Rijkerswoerd-West. De buurt telt 2.028 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.597 inwoners per km².
Rijkerswoerdsestraat 17 is een woonhuis in Rijkerswoerd-West, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Rijkerswoerdsestraat 17 heeft 243 m² woonoppervlakte en 945 m³ inhoud. Het perceel is 2162 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 61 m² per kamer. In Rijkerswoerd-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €310.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Rijkerswoerdsestraat 17 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2031-12-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2.03 kg/jaar.
Rijkerswoerdsestraat 17 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Rijkerswoerd-West in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 4.500 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €310.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Rijkerswoerdsestraat 17 in Rijkerswoerd-West bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 1.5 km.