Woning Rijkerswoerdsestraat 15 Arnhem

Rijkerswoerdsestraat 15, 6836 AG Arnhem

302 m² Bouwjaar 1948 Label UNKNOWN

Rijkerswoerdsestraat 15 is een woning in Arnhem, gebouwd in 1948. De woning heeft een woonoppervlakte van 302 m² en een perceel van 4058 m². Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €310.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1948
Woonoppervlakte
302 m²
Perceeloppervlakte
4058 m²
Inhoud
302 m³
Indicatie vraagprijs
€610.000 tot €710.000
Ligging
overlooking_park, on_quiet_road, outside_built_up_area, rural, open_position, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Rijkerswoerdsestraat 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijkerswoerdsestraat 15

Energielabel

Energieklasse
UNKNOWN

Bereikbaarheid in Arnhem

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Arnhem

4500 Inwoners
2100 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2028 Woningvoorraad
€310.000 Gem. woningwaarde Rijkerswoerd-West
54% Koopwoningen
3.597 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rijkerswoerdsestraat 15

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Rijkerswoerdsestraat 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijkerswoerdsestraat 15?

De prijsindicatie voor Rijkerswoerdsestraat 15 ligt rond €610.000 tot €710.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijkerswoerd-West is €310.000. Dat komt neer op circa €1.026 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijkerswoerdsestraat 15 zich tot de wijk Rijkerswoerd-West?

Rijkerswoerdsestraat 15 is een woning van 302 m² in de wijk Rijkerswoerd-West. De buurt telt 2.028 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.597 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijkerswoerdsestraat 15?

Rijkerswoerdsestraat 15 is een woning in Rijkerswoerd-West, gebouwd in 1948 (78 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Rijkerswoerdsestraat 15 vergeleken met de buurt?

Rijkerswoerdsestraat 15 heeft 302 m² woonoppervlakte en 302 m³ inhoud. Het perceel is 4058 m². In Rijkerswoerd-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €310.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijkerswoerdsestraat 15 en wat betekent dat?

Rijkerswoerdsestraat 15 heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de woningmarkt in Rijkerswoerd-West?

De wijk Rijkerswoerd-West in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 4.500 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €310.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijkerswoerd-West?

Vanuit Rijkerswoerdsestraat 15 in Rijkerswoerd-West bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Rijkerswoerd-West?