Eengezinswoning, hoekwoning Hoogezandstraat 29 Arnhem

Hoogezandstraat 29, 6835 DM Arnhem

118 m² Bouwjaar 1973 6 kamers 5 slaapkamers Label D

Hoogezandstraat 29 is een eengezinswoning, hoekwoning in Arnhem, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m², een perceel van 180 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €251.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
118 m²
Perceeloppervlakte
180 m²
Inhoud
433 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€340.000 tot €390.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Hoogezandstraat 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoogezandstraat 29

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
177.1 kWh/m²
Primaire fossiele energie
260.4 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.93 kg/m²

Tuin
Ja (69.0 m²)

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Arnhem

4675 Inwoners
2385 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2388 Woningvoorraad
€251.000 Gem. woningwaarde Vredenburg
37% Koopwoningen
4.931 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hoogezandstraat 29

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Hoogezandstraat 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoogezandstraat 29?

De prijsindicatie voor Hoogezandstraat 29 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Vredenburg is €251.000. Dat komt neer op circa €2.127 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoogezandstraat 29 zich tot de wijk Vredenburg?

Hoogezandstraat 29 is een eengezinswoning, hoekwoning van 118 m² in de wijk Vredenburg. De buurt telt 2.388 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.931 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoogezandstraat 29?

Hoogezandstraat 29 is een eengezinswoning, hoekwoning in Vredenburg, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hoogezandstraat 29 vergeleken met de buurt?

Hoogezandstraat 29 heeft 118 m² woonoppervlakte en 433 m³ inhoud. Het perceel is 180 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Vredenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €251.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoogezandstraat 29 en wat betekent dat?

Hoogezandstraat 29 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-08-28. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.93 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hoogezandstraat 29?

Hoogezandstraat 29 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 69 m².

Hoe is de woningmarkt in Vredenburg?

De wijk Vredenburg in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 4.675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €251.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vredenburg?

Vanuit Hoogezandstraat 29 in Vredenburg bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.