Streetview Abe Lenstrahof 1 Arnhem

Abe Lenstrahof 1, 6833 LT Arnhem

173 m² Bouwjaar 2009

Abe Lenstrahof 1 is een woonhuis in Arnhem, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 173 m² en een perceel van 220 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €382.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
173 m²
Perceeloppervlakte
220 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Abe Lenstrahof 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Arnhem

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Arnhem

1595 Inwoners
590 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
622 Woningvoorraad
€382.000 Gem. woningwaarde Bakenhof
61% Koopwoningen
2.374 Inwoners per km²

Locatie van Abe Lenstrahof 1

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Abe Lenstrahof 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Abe Lenstrahof 1?

De prijsindicatie voor Abe Lenstrahof 1 ligt rond €205.000 tot €255.000. De gemiddelde woningwaarde in Bakenhof is €382.000. Dat komt neer op circa €2.208 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Abe Lenstrahof 1 zich tot de wijk Bakenhof?

Abe Lenstrahof 1 is een woonhuis van 173 m² in de wijk Bakenhof. De buurt telt 622 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.374 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Abe Lenstrahof 1?

Abe Lenstrahof 1 is een woonhuis in Bakenhof, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Abe Lenstrahof 1 vergeleken met de buurt?

Abe Lenstrahof 1 heeft 173 m² woonoppervlakte. Het perceel is 220 m². In Bakenhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €382.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Bakenhof?

De wijk Bakenhof in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 1.595 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €382.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bakenhof?

Vanuit Abe Lenstrahof 1 in Bakenhof bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bakenhof?

Zorg en onderwijs in de buurt van Abe Lenstrahof 1: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Bakenhof?

Recreatie nabij Bakenhof: restaurant (1.1 km), cafe (0.8 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Abe Lenstrahof 1?

De prijsindicatie ligt rond €205.000 tot €255.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Bakenhof is €382.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.