Streetview Stadswaardenlaan 34 Arnhem

Stadswaardenlaan 34, 6833 LM Arnhem

155 m² Bouwjaar 2008 Label A

Stadswaardenlaan 34 is een woonhuis in Arnhem, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 155 m² en een perceel van 280 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €382.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
155 m²
Perceeloppervlakte
280 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Stadswaardenlaan 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stadswaardenlaan 34

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
1.1
CO₂-emissie
4629.37 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Arnhem

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Arnhem

1595 Inwoners
590 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
622 Woningvoorraad
€382.000 Gem. woningwaarde Bakenhof
61% Koopwoningen
2.374 Inwoners per km²

Locatie van Stadswaardenlaan 34

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Stadswaardenlaan 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Stadswaardenlaan 34?

De gemiddelde woningwaarde in Bakenhof is €382.000. Dat komt neer op circa €2.465 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stadswaardenlaan 34 zich tot de wijk Bakenhof?

Stadswaardenlaan 34 is een woonhuis van 155 m² in de wijk Bakenhof. De buurt telt 622 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.374 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stadswaardenlaan 34?

Stadswaardenlaan 34 is een woonhuis in Bakenhof, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Stadswaardenlaan 34 vergeleken met de buurt?

Stadswaardenlaan 34 heeft 155 m² woonoppervlakte. Het perceel is 280 m². In Bakenhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €382.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stadswaardenlaan 34 en wat betekent dat?

Stadswaardenlaan 34 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-11-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 4629.37 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Bakenhof?

De wijk Bakenhof in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 1.595 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €382.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bakenhof?

Vanuit Stadswaardenlaan 34 in Bakenhof bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bakenhof?

Zorg en onderwijs in de buurt van Stadswaardenlaan 34: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2 km.