2-onder-1-kapwoning Bakenhofweg 20 Arnhem

Bakenhofweg 20, 6833 HD Arnhem

70 m² Bouwjaar 1948 3 kamers 2 slaapkamers Label G

Bakenhofweg 20 is een 2-onder-1-kapwoning in Arnhem, gebouwd in 1948. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m², een perceel van 75 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €382.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1948
Woonoppervlakte
70 m²
Perceeloppervlakte
75 m²
Inhoud
200 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€120.000 tot €145.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Bakenhofweg 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bakenhofweg 20

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
222.83 kWh/m²
Primaire fossiele energie
449.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
82.18 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Arnhem

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Arnhem

1595 Inwoners
590 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
622 Woningvoorraad
€382.000 Gem. woningwaarde Bakenhof
61% Koopwoningen
2.374 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bakenhofweg 20

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Bakenhofweg 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Bakenhofweg 20?

De prijsindicatie voor Bakenhofweg 20 ligt rond €120.000 tot €145.000. De gemiddelde woningwaarde in Bakenhof is €382.000. Dat komt neer op circa €5.457 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bakenhofweg 20 zich tot de wijk Bakenhof?

Bakenhofweg 20 is een 2-onder-1-kapwoning van 70 m² in de wijk Bakenhof. De buurt telt 622 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.374 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bakenhofweg 20?

Bakenhofweg 20 is een 2-onder-1-kapwoning in Bakenhof, gebouwd in 1948 (78 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Bakenhofweg 20 vergeleken met de buurt?

Bakenhofweg 20 heeft 70 m² woonoppervlakte en 200 m³ inhoud. Het perceel is 75 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Bakenhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €382.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bakenhofweg 20 en wat betekent dat?

Bakenhofweg 20 heeft energielabel G. Geldig tot 2033-08-02. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 82.18 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bakenhofweg 20?

Bakenhofweg 20 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Bakenhof?

De wijk Bakenhof in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 1.595 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €382.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bakenhof?

Vanuit Bakenhofweg 20 in Bakenhof bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 1.3 km.