Galerijflat Kruidenplein 80 Arnhem

Kruidenplein 80, 6833 GZ Arnhem

73 m² Bouwjaar 2007 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Kruidenplein 80 is een galerijflat in Arnhem, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 73 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €243.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
73 m²
Inhoud
238 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€265.000 tot €315.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Kruidenplein 80

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kruidenplein 80

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
100.79 kWh/m²
Primaire fossiele energie
166.03 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.13 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Arnhem

2290 Inwoners
1115 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1049 Woningvoorraad
€243.000 Gem. woningwaarde Kamillehof
33% Koopwoningen
6.090 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kruidenplein 80

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Kruidenplein 80

Wat is de geschatte woningwaarde van Kruidenplein 80?

De prijsindicatie voor Kruidenplein 80 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Kamillehof is €243.000. Dat komt neer op circa €3.329 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kruidenplein 80 zich tot de wijk Kamillehof?

Kruidenplein 80 is een galerijflat van 73 m² in de wijk Kamillehof. De buurt telt 1.049 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.090 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kruidenplein 80?

Kruidenplein 80 is een galerijflat in Kamillehof, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kruidenplein 80 vergeleken met de buurt?

Kruidenplein 80 heeft 73 m² woonoppervlakte en 238 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Kamillehof ligt de gemiddelde woningwaarde op €243.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kruidenplein 80 en wat betekent dat?

Kruidenplein 80 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-09-26. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.13 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kruidenplein 80?

Kruidenplein 80 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Kamillehof?

De wijk Kamillehof in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 2.290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €243.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kamillehof?

Vanuit Kruidenplein 80 in Kamillehof bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 1.5 km.