Streetview Valeriaanpad 16 Arnhem

Valeriaanpad 16, 6833 DX Arnhem

142 m² Bouwjaar 2003 4 kamers Label A+

Valeriaanpad 16 is een woonhuis in Arnhem, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m², een perceel van 145 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €243.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
142 m²
Perceeloppervlakte
145 m²
Inhoud
450 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Valeriaanpad 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Valeriaanpad 16

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
73.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
98.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
18.29 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Arnhem

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Arnhem

2290 Inwoners
1115 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1049 Woningvoorraad
€243.000 Gem. woningwaarde Kamillehof
33% Koopwoningen
6.090 Inwoners per km²

Locatie van Valeriaanpad 16

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Valeriaanpad 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Valeriaanpad 16?

De gemiddelde woningwaarde in Kamillehof is €243.000. Dat komt neer op circa €1.711 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Valeriaanpad 16 zich tot de wijk Kamillehof?

Valeriaanpad 16 is een woonhuis van 142 m² in de wijk Kamillehof. De buurt telt 1.049 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.090 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Valeriaanpad 16?

Valeriaanpad 16 is een woonhuis in Kamillehof, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Valeriaanpad 16 vergeleken met de buurt?

Valeriaanpad 16 heeft 142 m² woonoppervlakte en 450 m³ inhoud. Het perceel is 145 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Kamillehof ligt de gemiddelde woningwaarde op €243.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Valeriaanpad 16 en wat betekent dat?

Valeriaanpad 16 heeft energielabel A+. Geldig tot 2032-12-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.29 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Valeriaanpad 16?

Valeriaanpad 16 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Kamillehof?

De wijk Kamillehof in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 2.290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €243.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kamillehof?

Vanuit Valeriaanpad 16 in Kamillehof bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 1.5 km.