Tussenwoning Eimersland 23 Arnhem

Eimersland 23, 6832 GS Arnhem

121 m² Bouwjaar 2020 5 kamers 3 slaapkamers Label A++

Eimersland 23 is een tussenwoning in Arnhem, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m², een perceel van 130 m² en 5 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €247.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
121 m²
Perceeloppervlakte
130 m²
Inhoud
429 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€455.000 tot €505.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, by_water, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Eimersland 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eimersland 23

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
66.2 kWh/m²
Primaire fossiele energie
65.22 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
24.5%
CO₂-emissie
11.51 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Arnhem

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Arnhem

1130 Inwoners
510 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
559 Woningvoorraad
€247.000 Gem. woningwaarde Eimersweide
31% Koopwoningen
2.596 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Eimersland 23

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Eimersland 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Eimersland 23?

De prijsindicatie voor Eimersland 23 ligt rond €455.000 tot €505.000. De gemiddelde woningwaarde in Eimersweide is €247.000. Dat komt neer op circa €2.041 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eimersland 23 zich tot de wijk Eimersweide?

Eimersland 23 is een tussenwoning van 121 m² in de wijk Eimersweide. De buurt telt 559 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.596 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eimersland 23?

Eimersland 23 is een tussenwoning in Eimersweide, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Eimersland 23 vergeleken met de buurt?

Eimersland 23 heeft 121 m² woonoppervlakte en 429 m³ inhoud. Het perceel is 130 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Eimersweide ligt de gemiddelde woningwaarde op €247.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eimersland 23 en wat betekent dat?

Eimersland 23 heeft energielabel A++. Geldig tot 2034-01-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 11.51 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Eimersland 23?

Eimersland 23 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Eimersweide?

De wijk Eimersweide in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 1.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €247.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Eimersweide?

Vanuit Eimersland 23 in Eimersweide bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 0.8 km.