Streetview Orionsingel 294 Arnhem

Orionsingel 294, 6832 GM Arnhem

89 m² Bouwjaar 1970 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Orionsingel 294 is een appartement in Arnhem, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €247.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
89 m²
Inhoud
279 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Orionsingel 294

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Orionsingel 294

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Arnhem

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Arnhem

1130 Inwoners
510 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
559 Woningvoorraad
€247.000 Gem. woningwaarde Eimersweide
31% Koopwoningen
2.596 Inwoners per km²

Locatie van Orionsingel 294

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Orionsingel 294

Wat is de geschatte woningwaarde van Orionsingel 294?

De gemiddelde woningwaarde in Eimersweide is €247.000. Dat komt neer op circa €2.775 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Orionsingel 294 zich tot de wijk Eimersweide?

Orionsingel 294 is een appartement van 89 m² in de wijk Eimersweide. De buurt telt 559 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.596 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Orionsingel 294?

Orionsingel 294 is een appartement in Eimersweide, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Orionsingel 294 vergeleken met de buurt?

Orionsingel 294 heeft 89 m² woonoppervlakte en 279 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Eimersweide ligt de gemiddelde woningwaarde op €247.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Orionsingel 294 en wat betekent dat?

Orionsingel 294 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-10-27. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Orionsingel 294?

Orionsingel 294 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Eimersweide?

De wijk Eimersweide in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 1.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €247.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Eimersweide?

Vanuit Orionsingel 294 in Eimersweide bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 0.8 km.