Hoekwoning Schepen Canishof 5 Arnhem

Schepen Canishof 5, 6831 HH Arnhem

107 m² Bouwjaar 1984 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Schepen Canishof 5 is een hoekwoning in Arnhem, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 107 m², een perceel van 115 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €192.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
107 m²
Perceeloppervlakte
115 m²
Inhoud
361 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€315.000 tot €365.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Schepen Canishof 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schepen Canishof 5

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.67
CO₂-emissie
4017.29 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Arnhem

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.4 km

Buurtinformatie in Arnhem

2835 Inwoners
1915 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1895 Woningvoorraad
€192.000 Gem. woningwaarde Kronenburg
11% Koopwoningen
6.542 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schepen Canishof 5

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Schepen Canishof 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Schepen Canishof 5?

De prijsindicatie voor Schepen Canishof 5 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Kronenburg is €192.000. Dat komt neer op circa €1.794 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schepen Canishof 5 zich tot de wijk Kronenburg?

Schepen Canishof 5 is een hoekwoning van 107 m² in de wijk Kronenburg. De buurt telt 1.895 woningen. Daarvan is 11% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.542 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schepen Canishof 5?

Schepen Canishof 5 is een hoekwoning in Kronenburg, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Schepen Canishof 5 vergeleken met de buurt?

Schepen Canishof 5 heeft 107 m² woonoppervlakte en 361 m³ inhoud. Het perceel is 115 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Kronenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €192.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schepen Canishof 5 en wat betekent dat?

Schepen Canishof 5 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-11-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 4017.29 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schepen Canishof 5?

Schepen Canishof 5 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kronenburg?

De wijk Kronenburg in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 2.835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €192.000, 11% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kronenburg?

Vanuit Schepen Canishof 5 in Kronenburg bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 0.7 km.