Portiekflat Van Oldenbarneveldtstraat 11 D Arnhem

Van Oldenbarneveldtstraat 11 D, 6828 ZM Arnhem

44 m² Bouwjaar 1912 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Van Oldenbarneveldtstraat 11 D is een portiekflat in Arnhem, gebouwd in 1912. De woning heeft een woonoppervlakte van 44 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €261.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1912
Woonoppervlakte
44 m²
Inhoud
144 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€210.000 tot €260.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Tentdak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Van Oldenbarneveldtstraat 11 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Oldenbarneveldtstraat 11 D

Tuin
Ja (8.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Arnhem

2630 Inwoners
1390 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1225 Woningvoorraad
€261.000 Gem. woningwaarde Arnhemse Broek
29% Koopwoningen
10.347 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Oldenbarneveldtstraat 11 D

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Van Oldenbarneveldtstraat 11 D

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Oldenbarneveldtstraat 11 D?

De prijsindicatie voor Van Oldenbarneveldtstraat 11 D ligt rond €210.000 tot €260.000. De gemiddelde woningwaarde in Arnhemse Broek is €261.000. Dat komt neer op circa €5.932 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Oldenbarneveldtstraat 11 D zich tot de wijk Arnhemse Broek?

Van Oldenbarneveldtstraat 11 D is een portiekflat van 44 m² in de wijk Arnhemse Broek. De buurt telt 1.225 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.347 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Oldenbarneveldtstraat 11 D?

Van Oldenbarneveldtstraat 11 D is een portiekflat in Arnhemse Broek, gebouwd in 1912 (114 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Van Oldenbarneveldtstraat 11 D vergeleken met de buurt?

Van Oldenbarneveldtstraat 11 D heeft 44 m² woonoppervlakte en 144 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Arnhemse Broek ligt de gemiddelde woningwaarde op €261.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Oldenbarneveldtstraat 11 D en wat betekent dat?

Van Oldenbarneveldtstraat 11 D heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Van Oldenbarneveldtstraat 11 D?

Van Oldenbarneveldtstraat 11 D heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. De tuin is 8 m².

Hoe is de woningmarkt in Arnhemse Broek?

De wijk Arnhemse Broek in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 2.630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €261.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Arnhemse Broek?