Woningdetails
- Type
- Benedenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1912
- Woonoppervlakte
- 27 m²
- Inhoud
- 132 m³
- Kamers
- 1
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €180.000 tot €205.000
- Daktype
- Samengesteld dak bedekt met pannen
- Ligging
- In woonwijk
Van Oldenbarneveldtstraat 11 B is een benedenwoning in Arnhem, gebouwd in 1912. De woning heeft een woonoppervlakte van 27 m² en 1 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €261.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Van Oldenbarneveldtstraat 11 B
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
3.9 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
2.1 kmSfeervolle en instapklare studio met ruim balkon, gelegen op een aantrekkelijke en centrale locatie in Arnhem.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Van Oldenbarneveldtstraat 11 B ligt rond €180.000 tot €205.000. De gemiddelde woningwaarde in Arnhemse Broek is €261.000. Dat komt neer op circa €9.667 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVan Oldenbarneveldtstraat 11 B is een benedenwoning van 27 m² in de wijk Arnhemse Broek. De buurt telt 1.225 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.347 inwoners per km².
Van Oldenbarneveldtstraat 11 B is een benedenwoning in Arnhemse Broek, gebouwd in 1912 (114 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Van Oldenbarneveldtstraat 11 B heeft 27 m² woonoppervlakte en 132 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Arnhemse Broek ligt de gemiddelde woningwaarde op €261.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Van Oldenbarneveldtstraat 11 B heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
Van Oldenbarneveldtstraat 11 B heeft 1 kamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Arnhemse Broek in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 2.630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €261.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Van Oldenbarneveldtstraat 11 B in Arnhemse Broek bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.7 km.