Benedenwoning (appartement) Johan de Wittlaan 361 Arnhem

Johan de Wittlaan 361, 6828 XP Arnhem

66 m² Bouwjaar 1931 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Johan de Wittlaan 361 is een benedenwoning (appartement) in Arnhem, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 66 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €241.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
66 m²
Inhoud
217 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€270.000 tot €320.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Johan de Wittlaan 361

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Johan de Wittlaan 361

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
157.23 kWh/m²
Primaire fossiele energie
231.97 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.5 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (105.0 m²)

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Arnhem

2260 Inwoners
1240 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1093 Woningvoorraad
€241.000 Gem. woningwaarde Statenkwartier
25% Koopwoningen
5.580 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Johan de Wittlaan 361

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Johan de Wittlaan 361

Wat is de geschatte woningwaarde van Johan de Wittlaan 361?

De prijsindicatie voor Johan de Wittlaan 361 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Statenkwartier is €241.000. Dat komt neer op circa €3.652 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Johan de Wittlaan 361 zich tot de wijk Statenkwartier?

Johan de Wittlaan 361 is een benedenwoning (appartement) van 66 m² in de wijk Statenkwartier. De buurt telt 1.093 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.580 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Johan de Wittlaan 361?

Johan de Wittlaan 361 is een benedenwoning (appartement) in Statenkwartier, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Johan de Wittlaan 361 vergeleken met de buurt?

Johan de Wittlaan 361 heeft 66 m² woonoppervlakte en 217 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Statenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €241.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Johan de Wittlaan 361 en wat betekent dat?

Johan de Wittlaan 361 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-02-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.5 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Johan de Wittlaan 361?

Johan de Wittlaan 361 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 105 m².

Hoe is de woningmarkt in Statenkwartier?

De wijk Statenkwartier in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 2.260 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €241.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Statenkwartier?