Portiekflat (appartement) Boulevard Heuvelink 114 21 Arnhem

Boulevard Heuvelink 114 21, 6828 KV Arnhem

40 m² Bouwjaar 1977 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Boulevard Heuvelink 114 21 is een portiekflat (appartement) in Arnhem, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 40 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €333.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
40 m²
Inhoud
133 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€175.000 tot €225.000
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Boulevard Heuvelink 114 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Boulevard Heuvelink 114 21

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
109.41 kWh/m²
Primaire fossiele energie
246.8 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.58 kg/m²

Parkeertype
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en parkeervergunningen
Op eigen terrein
Ja

Bereikbaarheid in Arnhem

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Arnhem

2045 Inwoners
1435 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1072 Woningvoorraad
€333.000 Gem. woningwaarde Boulevardwijk
28% Koopwoningen
12.019 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Boulevard Heuvelink 114 21

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Boulevard Heuvelink 114 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Boulevard Heuvelink 114 21?

De prijsindicatie voor Boulevard Heuvelink 114 21 ligt rond €175.000 tot €225.000. De gemiddelde woningwaarde in Boulevardwijk is €333.000. Dat komt neer op circa €8.325 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Boulevard Heuvelink 114 21 zich tot de wijk Boulevardwijk?

Boulevard Heuvelink 114 21 is een portiekflat (appartement) van 40 m² in de wijk Boulevardwijk. De buurt telt 1.072 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.019 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Boulevard Heuvelink 114 21?

Boulevard Heuvelink 114 21 is een portiekflat (appartement) in Boulevardwijk, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Boulevard Heuvelink 114 21 vergeleken met de buurt?

Boulevard Heuvelink 114 21 heeft 40 m² woonoppervlakte en 133 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Boulevardwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €333.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Boulevard Heuvelink 114 21 en wat betekent dat?

Boulevard Heuvelink 114 21 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-07-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 47.58 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Boulevard Heuvelink 114 21?

Boulevard Heuvelink 114 21 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Boulevardwijk?

De wijk Boulevardwijk in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 2.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €333.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boulevardwijk?