Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1875
- Woonoppervlakte
- 288 m²
- Perceeloppervlakte
- 238 m²
Boulevard Heuvelink 177 is een woonhuis in Arnhem, gebouwd in 1875. De woning heeft een woonoppervlakte van 288 m² en een perceel van 238 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €333.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Boulevard Heuvelink 177
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
3.1 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
1.6 kmDe prijsindicatie voor Boulevard Heuvelink 177 ligt rond €510.000 tot €610.000. De gemiddelde woningwaarde in Boulevardwijk is €333.000. Dat komt neer op circa €1.156 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBoulevard Heuvelink 177 is een woonhuis van 288 m² in de wijk Boulevardwijk. De buurt telt 1.072 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.019 inwoners per km².
Boulevard Heuvelink 177 is een woonhuis in Boulevardwijk, gebouwd in 1875 (151 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Boulevard Heuvelink 177 heeft 288 m² woonoppervlakte. Het perceel is 238 m². In Boulevardwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €333.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Boulevard Heuvelink 177 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
De wijk Boulevardwijk in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 2.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €333.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.
Vanuit Boulevard Heuvelink 177 in Boulevardwijk bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Boulevard Heuvelink 177: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.7 km.