Vrijstaande woning Boulevard Heuvelink 131 A Arnhem

Boulevard Heuvelink 131 A, 6828 KL Arnhem

174 m² Bouwjaar 2020 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Boulevard Heuvelink 131 A is een vrijstaande woning in Arnhem, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m², een perceel van 161 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €333.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
174 m²
Perceeloppervlakte
161 m²
Inhoud
600 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€885.000 tot €985.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking, kunststof en overig
Ligging
Aan park, aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Boulevard Heuvelink 131 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Boulevard Heuvelink 131 A

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, eco-bouw, kierdichting, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (42.0 m²)

Parkeertype
Betaald parkeren, op eigen terrein, openbaar parkeren en parkeervergunningen
Op eigen terrein
Ja
Garage
Inpandig, parkeerplaats en souterrain
Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Arnhem

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Arnhem

2045 Inwoners
1435 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1072 Woningvoorraad
€333.000 Gem. woningwaarde Boulevardwijk
28% Koopwoningen
12.019 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Boulevard Heuvelink 131 A

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Boulevard Heuvelink 131 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Boulevard Heuvelink 131 A?

De prijsindicatie voor Boulevard Heuvelink 131 A ligt rond €885.000 tot €985.000. De gemiddelde woningwaarde in Boulevardwijk is €333.000. Dat komt neer op circa €1.914 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Boulevard Heuvelink 131 A zich tot de wijk Boulevardwijk?

Boulevard Heuvelink 131 A is een vrijstaande woning van 174 m² in de wijk Boulevardwijk. De buurt telt 1.072 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.019 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Boulevard Heuvelink 131 A?

Boulevard Heuvelink 131 A is een vrijstaande woning in Boulevardwijk, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Boulevard Heuvelink 131 A vergeleken met de buurt?

Boulevard Heuvelink 131 A heeft 174 m² woonoppervlakte en 600 m³ inhoud. Het perceel is 161 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 44 m² per kamer. In Boulevardwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €333.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Boulevard Heuvelink 131 A en wat betekent dat?

Boulevard Heuvelink 131 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Boulevard Heuvelink 131 A?

Boulevard Heuvelink 131 A heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 42 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Boulevardwijk?

De wijk Boulevardwijk in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 2.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €333.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boulevardwijk?

Vanuit Boulevard Heuvelink 131 A in Boulevardwijk bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 2.8 km.