Portiekflat Emmastraat 41 2 Arnhem

Emmastraat 41 2, 6828 HB Arnhem

72 m² Bouwjaar 1880 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Emmastraat 41 2 is een portiekflat in Arnhem, gebouwd in 1880. De woning heeft een woonoppervlakte van 72 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €332.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1880
Woonoppervlakte
72 m²
Inhoud
232 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€260.000 tot €310.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Emmastraat 41 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Emmastraat 41 2

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
138.42 kWh/m²
Primaire fossiele energie
201.94 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.04 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Arnhem

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Arnhem

3310 Inwoners
2420 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1585 Woningvoorraad
€332.000 Gem. woningwaarde Spijkerbuurt
30% Koopwoningen
13.978 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Emmastraat 41 2

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Emmastraat 41 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Emmastraat 41 2?

De prijsindicatie voor Emmastraat 41 2 ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Spijkerbuurt is €332.000. Dat komt neer op circa €4.611 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Emmastraat 41 2 zich tot de wijk Spijkerbuurt?

Emmastraat 41 2 is een portiekflat van 72 m² in de wijk Spijkerbuurt. De buurt telt 1.585 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.978 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Emmastraat 41 2?

Emmastraat 41 2 is een portiekflat in Spijkerbuurt, gebouwd in 1880 (146 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Emmastraat 41 2 vergeleken met de buurt?

Emmastraat 41 2 heeft 72 m² woonoppervlakte en 232 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Spijkerbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €332.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Emmastraat 41 2 en wat betekent dat?

Emmastraat 41 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2036-01-23. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.04 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Emmastraat 41 2?

Emmastraat 41 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Spijkerbuurt?

De wijk Spijkerbuurt in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 3.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €332.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spijkerbuurt?

Vanuit Emmastraat 41 2 in Spijkerbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 2.9 km.