Streetview Prins Hendrikstraat 34 A Arnhem

Prins Hendrikstraat 34 A, 6828 GS Arnhem

145 m² Bouwjaar 1906 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Prins Hendrikstraat 34 A is een appartement in Arnhem, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €333.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
145 m²
Inhoud
550 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Prins Hendrikstraat 34 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prins Hendrikstraat 34 A

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Arnhem

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Arnhem

2045 Inwoners
1435 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1072 Woningvoorraad
€333.000 Gem. woningwaarde Boulevardwijk
28% Koopwoningen
12.019 Inwoners per km²

Locatie van Prins Hendrikstraat 34 A

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Prins Hendrikstraat 34 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Prins Hendrikstraat 34 A?

De prijsindicatie voor Prins Hendrikstraat 34 A ligt rond €285.000 tot €335.000. De gemiddelde woningwaarde in Boulevardwijk is €333.000. Dat komt neer op circa €2.297 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prins Hendrikstraat 34 A zich tot de wijk Boulevardwijk?

Prins Hendrikstraat 34 A is een appartement van 145 m² in de wijk Boulevardwijk. De buurt telt 1.072 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.019 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prins Hendrikstraat 34 A?

Prins Hendrikstraat 34 A is een appartement in Boulevardwijk, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Prins Hendrikstraat 34 A vergeleken met de buurt?

Prins Hendrikstraat 34 A heeft 145 m² woonoppervlakte en 550 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Boulevardwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €333.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prins Hendrikstraat 34 A en wat betekent dat?

Prins Hendrikstraat 34 A heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Prins Hendrikstraat 34 A?

Prins Hendrikstraat 34 A heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Boulevardwijk?

De wijk Boulevardwijk in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 2.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €333.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boulevardwijk?

Vanuit Prins Hendrikstraat 34 A in Boulevardwijk bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 2.8 km.