Portiekflat (appartement) Driekoningenstraat 3 3 Arnhem

Driekoningenstraat 3 3, 6828 EL Arnhem

53 m² Bouwjaar 1953 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Driekoningenstraat 3 3 is een portiekflat (appartement) in Arnhem, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 53 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €332.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1953
Woonoppervlakte
53 m²
Inhoud
183 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€190.000 tot €240.000
Laatst bekende transactie
Periode 2014 tot 2018
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In centrum, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Driekoningenstraat 3 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Driekoningenstraat 3 3

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
234.07 kWh/m²
Primaire fossiele energie
316.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
58.04 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Gedeeltelijk dubbel glas

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht en gedeeltelijk gestoffeerd

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Arnhem

3310 Inwoners
2420 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1585 Woningvoorraad
€332.000 Gem. woningwaarde Spijkerbuurt
30% Koopwoningen
13.978 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Driekoningenstraat 3 3

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Driekoningenstraat 3 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Driekoningenstraat 3 3?

De prijsindicatie voor Driekoningenstraat 3 3 ligt rond €190.000 tot €240.000. De gemiddelde woningwaarde in Spijkerbuurt is €332.000. Dat komt neer op circa €6.264 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Driekoningenstraat 3 3 zich tot de wijk Spijkerbuurt?

Driekoningenstraat 3 3 is een portiekflat (appartement) van 53 m² in de wijk Spijkerbuurt. De buurt telt 1.585 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.978 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Driekoningenstraat 3 3?

Driekoningenstraat 3 3 is een portiekflat (appartement) in Spijkerbuurt, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Driekoningenstraat 3 3 vergeleken met de buurt?

Driekoningenstraat 3 3 heeft 53 m² woonoppervlakte en 183 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Spijkerbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €332.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Driekoningenstraat 3 3 en wat betekent dat?

Driekoningenstraat 3 3 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-07-07. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 58.04 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Driekoningenstraat 3 3?

Driekoningenstraat 3 3 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Spijkerbuurt?

De wijk Spijkerbuurt in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 3.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €332.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spijkerbuurt?

Vanuit Driekoningenstraat 3 3 in Spijkerbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 2.9 km.