Galerijflat (appartement) Het Nieuwe Land 15 Arnhem

Het Nieuwe Land 15, 6828 DZ Arnhem

47 m² Bouwjaar 1984 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Het Nieuwe Land 15 is een galerijflat (appartement) in Arnhem, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 47 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €332.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
47 m²
Inhoud
152 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€200.000 tot €250.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Het Nieuwe Land 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Het Nieuwe Land 15

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
109.15 kWh/m²
Primaire fossiele energie
174.53 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12.7%
CO₂-emissie
30.67 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Arnhem

3310 Inwoners
2420 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1585 Woningvoorraad
€332.000 Gem. woningwaarde Spijkerbuurt
30% Koopwoningen
13.978 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Het Nieuwe Land 15

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Het Nieuwe Land 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Het Nieuwe Land 15?

De prijsindicatie voor Het Nieuwe Land 15 ligt rond €200.000 tot €250.000. De gemiddelde woningwaarde in Spijkerbuurt is €332.000. Dat komt neer op circa €7.064 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Het Nieuwe Land 15 zich tot de wijk Spijkerbuurt?

Het Nieuwe Land 15 is een galerijflat (appartement) van 47 m² in de wijk Spijkerbuurt. De buurt telt 1.585 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.978 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Het Nieuwe Land 15?

Het Nieuwe Land 15 is een galerijflat (appartement) in Spijkerbuurt, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Het Nieuwe Land 15 vergeleken met de buurt?

Het Nieuwe Land 15 heeft 47 m² woonoppervlakte en 152 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Spijkerbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €332.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Het Nieuwe Land 15 en wat betekent dat?

Het Nieuwe Land 15 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-05-02. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.67 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Het Nieuwe Land 15?

Het Nieuwe Land 15 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Spijkerbuurt?

De wijk Spijkerbuurt in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 3.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €332.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spijkerbuurt?

Vanuit Het Nieuwe Land 15 in Spijkerbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 2.9 km.