Bovenwoning Spoorwegstraat 18 2 Arnhem

Spoorwegstraat 18 2, 6828 AS Arnhem

149 m² Bouwjaar 1914 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Spoorwegstraat 18 2 is een bovenwoning in Arnhem, gebouwd in 1914. De woning heeft een woonoppervlakte van 149 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €234.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1914
Woonoppervlakte
149 m²
Inhoud
492 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€355.000 tot €405.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_center

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Spoorwegstraat 18 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Spoorwegstraat 18 2

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
216.09 kWh/m²
Primaire fossiele energie
291.77 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.42 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Arnhem

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Arnhem

1425 Inwoners
1055 Huishoudens
1.3 Gem. huishoudensgrootte
936 Woningvoorraad
€234.000 Gem. woningwaarde Hommelstraat
17% Koopwoningen
12.179 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Spoorwegstraat 18 2

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Spoorwegstraat 18 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Spoorwegstraat 18 2?

De prijsindicatie voor Spoorwegstraat 18 2 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Hommelstraat is €234.000. Dat komt neer op circa €1.570 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Spoorwegstraat 18 2 zich tot de wijk Hommelstraat?

Spoorwegstraat 18 2 is een bovenwoning van 149 m² in de wijk Hommelstraat. De buurt telt 936 woningen. Daarvan is 17% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.179 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Spoorwegstraat 18 2?

Spoorwegstraat 18 2 is een bovenwoning in Hommelstraat, gebouwd in 1914 (112 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Spoorwegstraat 18 2 vergeleken met de buurt?

Spoorwegstraat 18 2 heeft 149 m² woonoppervlakte en 492 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Hommelstraat ligt de gemiddelde woningwaarde op €234.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Spoorwegstraat 18 2 en wat betekent dat?

Spoorwegstraat 18 2 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-02-14. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 53.42 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Spoorwegstraat 18 2?

Spoorwegstraat 18 2 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Hommelstraat?

De wijk Hommelstraat in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 1.425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €234.000, 17% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hommelstraat?

Vanuit Spoorwegstraat 18 2 in Hommelstraat bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 2.6 km.