Portiekflat Patersstraat 1 9 Arnhem

Patersstraat 1 9, 6828 AG Arnhem

30 m² Bouwjaar 1890 1 kamers Label B

Patersstraat 1 9 is een portiekflat in Arnhem, gebouwd in 1890. De woning heeft een woonoppervlakte van 30 m² en 1 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €234.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1890
Woonoppervlakte
30 m²
Inhoud
107 m³
Kamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€180.000 tot €230.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Patersstraat 1 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Patersstraat 1 9

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
188.86 kWh/m²
Primaire fossiele energie
164.59 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
51.4%
CO₂-emissie
38.58 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Blokverwarming, gehele vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Arnhem

1425 Inwoners
1055 Huishoudens
1.3 Gem. huishoudensgrootte
936 Woningvoorraad
€234.000 Gem. woningwaarde Hommelstraat
17% Koopwoningen
12.179 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Patersstraat 1 9

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Patersstraat 1 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Patersstraat 1 9?

De prijsindicatie voor Patersstraat 1 9 ligt rond €180.000 tot €230.000. De gemiddelde woningwaarde in Hommelstraat is €234.000. Dat komt neer op circa €7.800 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Patersstraat 1 9 zich tot de wijk Hommelstraat?

Patersstraat 1 9 is een portiekflat van 30 m² in de wijk Hommelstraat. De buurt telt 936 woningen. Daarvan is 17% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.179 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Patersstraat 1 9?

Patersstraat 1 9 is een portiekflat in Hommelstraat, gebouwd in 1890 (136 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Patersstraat 1 9 vergeleken met de buurt?

Patersstraat 1 9 heeft 30 m² woonoppervlakte en 107 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Hommelstraat ligt de gemiddelde woningwaarde op €234.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Patersstraat 1 9 en wat betekent dat?

Patersstraat 1 9 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-10-28. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 38.58 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Patersstraat 1 9?

Patersstraat 1 9 heeft 1 kamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Hommelstraat?

De wijk Hommelstraat in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 1.425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €234.000, 17% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hommelstraat?

Vanuit Patersstraat 1 9 in Hommelstraat bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 2.6 km.