Streetview Lange Wal 20 2 Arnhem

Lange Wal 20 2, 6826 NB Arnhem

67 m² Bouwjaar 1964 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Lange Wal 20 2 is een appartement in Arnhem, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €228.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
67 m²
Inhoud
212 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Lange Wal 20 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lange Wal 20 2

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
123.44 kWh/m²
Primaire fossiele energie
207.99 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.1 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Arnhem

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Arnhem

4445 Inwoners
2270 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2054 Woningvoorraad
€228.000 Gem. woningwaarde Presikhaaf III
21% Koopwoningen
5.499 Inwoners per km²

Locatie van Lange Wal 20 2

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Lange Wal 20 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Lange Wal 20 2?

De prijsindicatie voor Lange Wal 20 2 ligt rond €130.000 tot €155.000. De gemiddelde woningwaarde in Presikhaaf III is €228.000. Dat komt neer op circa €3.403 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lange Wal 20 2 zich tot de wijk Presikhaaf III?

Lange Wal 20 2 is een appartement van 67 m² in de wijk Presikhaaf III. De buurt telt 2.054 woningen. Daarvan is 21% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.499 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lange Wal 20 2?

Lange Wal 20 2 is een appartement in Presikhaaf III, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Lange Wal 20 2 vergeleken met de buurt?

Lange Wal 20 2 heeft 67 m² woonoppervlakte en 212 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Presikhaaf III ligt de gemiddelde woningwaarde op €228.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lange Wal 20 2 en wat betekent dat?

Lange Wal 20 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-06-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.1 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lange Wal 20 2?

Lange Wal 20 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Presikhaaf III?

De wijk Presikhaaf III in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 4.445 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €228.000, 21% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Presikhaaf III?

Vanuit Lange Wal 20 2 in Presikhaaf III bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1 km.