Galerijflat (appartement) Hanzestraat 67 Arnhem

Hanzestraat 67, 6826 MG Arnhem

82 m² Bouwjaar 1964 4 kamers 2 slaapkamers Label A

Hanzestraat 67 is een galerijflat (appartement) in Arnhem, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €198.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
82 m²
Inhoud
269 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€200.000 tot €250.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Hanzestraat 67

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hanzestraat 67

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
97.72 kWh/m²
Primaire fossiele energie
57.36 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
61.5%
CO₂-emissie
27.34 kg/m²

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Arnhem

1605 Inwoners
1230 Huishoudens
1.3 Gem. huishoudensgrootte
798 Woningvoorraad
€198.000 Gem. woningwaarde Winkelcentrum
27% Koopwoningen
3.187 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hanzestraat 67

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Hanzestraat 67

Wat is de geschatte woningwaarde van Hanzestraat 67?

De prijsindicatie voor Hanzestraat 67 ligt rond €200.000 tot €250.000. De gemiddelde woningwaarde in Winkelcentrum is €198.000. Dat komt neer op circa €2.415 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hanzestraat 67 zich tot de wijk Winkelcentrum?

Hanzestraat 67 is een galerijflat (appartement) van 82 m² in de wijk Winkelcentrum. De buurt telt 798 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.187 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hanzestraat 67?

Hanzestraat 67 is een galerijflat (appartement) in Winkelcentrum, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hanzestraat 67 vergeleken met de buurt?

Hanzestraat 67 heeft 82 m² woonoppervlakte en 269 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Winkelcentrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €198.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hanzestraat 67 en wat betekent dat?

Hanzestraat 67 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-05-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.34 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hanzestraat 67?

Hanzestraat 67 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Winkelcentrum?

De wijk Winkelcentrum in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 1.605 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €198.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Winkelcentrum?

Vanuit Hanzestraat 67 in Winkelcentrum bereik je: supermarkt op 0.1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.