Portiekflat IJssellaan 214 Arnhem

IJssellaan 214, 6826 DX Arnhem

52 m² Bouwjaar 1979 1 kamers 1 slaapkamers Label C

IJssellaan 214 is een portiekflat in Arnhem, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 52 m² en 1 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €198.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
52 m²
Inhoud
52 m³
Kamers
1
Slaapkamers
1
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor IJssellaan 214

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel IJssellaan 214

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.05
CO₂-emissie
1568.37 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Arnhem

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Arnhem

1605 Inwoners
1230 Huishoudens
1.3 Gem. huishoudensgrootte
798 Woningvoorraad
€198.000 Gem. woningwaarde Winkelcentrum
27% Koopwoningen
3.187 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van IJssellaan 214

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over IJssellaan 214

Wat is de geschatte woningwaarde van IJssellaan 214?

De gemiddelde woningwaarde in Winkelcentrum is €198.000. Dat komt neer op circa €3.808 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt IJssellaan 214 zich tot de wijk Winkelcentrum?

IJssellaan 214 is een portiekflat van 52 m² in de wijk Winkelcentrum. De buurt telt 798 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.187 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op IJssellaan 214?

IJssellaan 214 is een portiekflat in Winkelcentrum, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is IJssellaan 214 vergeleken met de buurt?

IJssellaan 214 heeft 52 m² woonoppervlakte en 52 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 52 m² per kamer. In Winkelcentrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €198.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van IJssellaan 214 en wat betekent dat?

IJssellaan 214 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-09-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 1568.37 kg/jaar.

Hoe is de indeling van IJssellaan 214?

IJssellaan 214 heeft 1 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Winkelcentrum?

De wijk Winkelcentrum in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 1.605 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €198.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Winkelcentrum?

Vanuit IJssellaan 214 in Winkelcentrum bereik je: supermarkt op 0.1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.