Tussenwoning Rechterenstraat 10 Arnhem

Rechterenstraat 10, 6825 BJ Arnhem

82 m² Bouwjaar 1964 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Rechterenstraat 10 is een tussenwoning in Arnhem, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m², een perceel van 143 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €234.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
82 m²
Perceeloppervlakte
143 m²
Inhoud
291 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€320.000 tot €370.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Rechterenstraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rechterenstraat 10

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot
Verwarming
Gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (69.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.4 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.9 km

Buurtinformatie in Arnhem

5320 Inwoners
2975 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2695 Woningvoorraad
€234.000 Gem. woningwaarde Over het Lange Water
40% Koopwoningen
5.134 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rechterenstraat 10

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Rechterenstraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Rechterenstraat 10?

De prijsindicatie voor Rechterenstraat 10 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Over het Lange Water is €234.000. Dat komt neer op circa €2.854 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rechterenstraat 10 zich tot de wijk Over het Lange Water?

Rechterenstraat 10 is een tussenwoning van 82 m² in de wijk Over het Lange Water. De buurt telt 2.695 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.134 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rechterenstraat 10?

Rechterenstraat 10 is een tussenwoning in Over het Lange Water, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Rechterenstraat 10 vergeleken met de buurt?

Rechterenstraat 10 heeft 82 m² woonoppervlakte en 291 m³ inhoud. Het perceel is 143 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Over het Lange Water ligt de gemiddelde woningwaarde op €234.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rechterenstraat 10 en wat betekent dat?

Rechterenstraat 10 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-06-05. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rechterenstraat 10?

Rechterenstraat 10 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 69 m².

Hoe is de woningmarkt in Over het Lange Water?

De wijk Over het Lange Water in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 5.320 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €234.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Over het Lange Water?