Eengezinswoning, vrijstaande woning Sterkenburglaan 11 Arnhem

Sterkenburglaan 11, 6825 AJ Arnhem

140 m² Bouwjaar 1967 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Sterkenburglaan 11 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Arnhem, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 375 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €370.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
375 m²
Inhoud
547 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€525.000 tot €625.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Sterkenburglaan 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sterkenburglaan 11

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
140.36 kWh/m²
Primaire fossiele energie
176.54 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.6%
CO₂-emissie
30.83 kg/m²

Tuin
Ja (135.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Arnhem

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Arnhem

605 Inwoners
305 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
303 Woningvoorraad
€370.000 Gem. woningwaarde Elsweide
77% Koopwoningen
1.709 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sterkenburglaan 11

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Sterkenburglaan 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Sterkenburglaan 11?

De prijsindicatie voor Sterkenburglaan 11 ligt rond €525.000 tot €625.000. De gemiddelde woningwaarde in Elsweide is €370.000. Dat komt neer op circa €2.643 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sterkenburglaan 11 zich tot de wijk Elsweide?

Sterkenburglaan 11 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 140 m² in de wijk Elsweide. De buurt telt 303 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.709 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sterkenburglaan 11?

Sterkenburglaan 11 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Elsweide, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Sterkenburglaan 11 vergeleken met de buurt?

Sterkenburglaan 11 heeft 140 m² woonoppervlakte en 547 m³ inhoud. Het perceel is 375 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Elsweide ligt de gemiddelde woningwaarde op €370.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sterkenburglaan 11 en wat betekent dat?

Sterkenburglaan 11 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-10-06. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.83 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sterkenburglaan 11?

Sterkenburglaan 11 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 135 m².

Hoe is de woningmarkt in Elsweide?

De wijk Elsweide in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 605 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €370.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Elsweide?

Vanuit Sterkenburglaan 11 in Elsweide bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.7 km.