Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning Roemer Visscherstraat 2 Arnhem

Roemer Visscherstraat 2, 6824 MX Arnhem

164 m² Bouwjaar 1932 6 kamers 5 slaapkamers Label F

Roemer Visscherstraat 2 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning in Arnhem, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m², een perceel van 290 m² en 6 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €441.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1932
Woonoppervlakte
164 m²
Perceeloppervlakte
290 m²
Inhoud
647 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€490.000 tot €590.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Roemer Visscherstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Roemer Visscherstraat 2

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
241.35 kWh/m²
Primaire fossiele energie
344.52 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
63.4 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Arnhem

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Arnhem

2185 Inwoners
885 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
967 Woningvoorraad
€441.000 Gem. woningwaarde Paasberg
75% Koopwoningen
2.827 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Roemer Visscherstraat 2

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Roemer Visscherstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Roemer Visscherstraat 2?

De prijsindicatie voor Roemer Visscherstraat 2 ligt rond €490.000 tot €590.000. De gemiddelde woningwaarde in Paasberg is €441.000. Dat komt neer op circa €2.689 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Roemer Visscherstraat 2 zich tot de wijk Paasberg?

Roemer Visscherstraat 2 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning van 164 m² in de wijk Paasberg. De buurt telt 967 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.827 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Roemer Visscherstraat 2?

Roemer Visscherstraat 2 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning in Paasberg, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Roemer Visscherstraat 2 vergeleken met de buurt?

Roemer Visscherstraat 2 heeft 164 m² woonoppervlakte en 647 m³ inhoud. Het perceel is 290 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Paasberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €441.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Roemer Visscherstraat 2 en wat betekent dat?

Roemer Visscherstraat 2 heeft energielabel F. Geldig tot 2032-06-02. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 63.4 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Roemer Visscherstraat 2?

Roemer Visscherstraat 2 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Paasberg?

De wijk Paasberg in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 2.185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €441.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Paasberg?